Wyprawka pierwszoklasisty

Poniżej przedstawiamy listę rzeczy potrzebnych dziecku w szkole oraz ułatwiających mu odrabianie zadań domowych w domu.
WSZYSTKIE RZECZY UCZNIA POWINNY BYĆ PODPISANE.

• plecak,
  • piórnik: długopis, ołówek, gumka, klej, temperówka, nożyczki zaokrąglone,
  • mundurek*,
  • worek na buty,
  • obuwie z miękką podeszwą,
  • strój na zajęcia motoryczno- zdrowotne w worku (koszulka, spodenki),
  • teczka A4 z rączką na przybory plastyczne: bloki rysunkowe i techniczne (białe i kolorowe),
  • farby plakatowe, 2 pędzelki o różnej grubości, kubeczek na wodę,
  • papier kolorowy,
  • kredki – pastele i ołówkowe,
  • plastelina - duże opakowanie,
  • zeszyty: 2 zeszyty w trzy linie 16- kartkowe (zajęcia polonistyczne i zeszyt do korespondencji z Rodzicami); 3 zeszyty w kratkę  16-kartkowe(zajęcia matematyczno-przyrodnicze, religia, język angielski),
  • Religia – „ Żyjemy w Bożym świecie” ks. K. Mielnicki, E. Kondrak  Wyd. Jedność Nr AZ-1-01/12

Podręczniki do edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego będą wypożyczane w szkole.

* W naszej szkole obowiązują jednolite stroje uczniowskie –  mundurki. Zasady ich zamawiania są następujące:

• Używane  mundurki  można kupić na kiermaszu szkolnym 24 czerwca 2015 od godz. 8 do 11:00 w sali dyskotekowej.
  • Nowe mundurki zamawia się u krawcowej, która będzie brała miarę 16 czerwca 2015 od godz. 14 do 17:00 w sali nr 3.

pierwszak