Zbiórka książek do biblioteki

     indeksZapraszamy Was do udziału w akcji "Książka dla mojego kolegi" - bijemy rekord ilości podarowanych książek na rzecz uczniów naszej szkoły. W 2002 roku było ich ponad 300! Czy tym razem uda się zebrać więcej? Wierzymy, że tak!

Czytaj więcej: Zbiórka książek do biblioteki

Charytatywne działania SU

Dlaczego zorganizowaliśmy ostatnią dyskotekę?

Ostatnia dyskoteka SU dla klas IV-VII odbyła się pod hasłem charytatywnym. Tym razem pieniądze(320 zł) zebrane ze sprzedaży biletów i ciast upieczonych przez Rodziców i Dzieci przekazaliśmy na zakup budy dla psów ze schroniska w Sokołowie.
Relacja na stronie- kliknij

Czytaj więcej: Charytatywne działania SU

01.02.2018 - DNIEM Z TELEFONEM

nokia-3310-dual-sim-granatowy18676706473 7

1. Uczniowie przynoszą do szkoły telefony komórkowe na własną odpowiedzialność, za zgodą rodziców.

2. Szkoła nie ponosi odpowiedzialności za zniszczenie, zagubienie czy kradzież sprzętu przynoszonego przez uczniów.

3.Uczeń może korzystać z telefonu wyłącznie podczas przerw z zachowaniem przyjętych norm społecznych i etycznych.

6. Nagrywanie dźwięku, obrazu oraz fotografowanie za pomocą telefonu lub innych urządzeń elektronicznych jest niedopuszczalne.

5. Uczeń ma obowiązek wyciszyć telefon komórkowy przed lekcją.

6. Można używać telefonu komórkowego na lekcji jako pomocy dydaktycznej, tylko jeśli pozwoli na to nauczyciel prowadzący lekcję.

SU

Dyskoteka charytatywna

dyskoteka

Uczniowie PSP1 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Sokołowie Podlaskim już po raz kolejny zorganizowali dyskotekę charytatywną na rzecz zwierząt z sokołowskiego schronisko. W ubiegłym roku spora suma pieniędzy i karmy dla psów trafiła do schroniska, dzięki czemu porzucone zwierzęta nie cierpiały z głodu i zimna. Do tego pomysłu zachęciła nas nauczycielka wychowania fizycznego, pani Joanna Wasiluk, która od kilku lat opiekuje się psami ze schroniska i poświęca im swój czas, prywatne pieniądze, a przede wszystkim miłość i uwagę.

Czytaj więcej: Dyskoteka charytatywna