Sukces naszych dziewcząt w regionalnych sztafetowych biegach przełajowych

prz szt

W środę 9 października w Siedlcach odbyły się Regionalne Sztafetowe Biegi Przełajowe. W zawodach startowały najlepsze dwie szkoły z sześciu powiatów regionu siedleckiego. Nasze dziewczęta startowały w sztafecie 10 x 800 m. O pierwsze miejsce rywalizowały głownie ze sztafetą SP 5 Siedlce. Pozostałe sztafety zostały daleko w tyle. Ostatecznie złoty medal przypadł zawodniczkom z Siedlec a srebrny dziewczętom z SP 1 Sokołów Podl. Brąz zdobyła sztafeta  SP 1 Mińsk Mazowiecki. Dwie pierwsze sztafety będą reprezentowały region siedlecki w zawodach wojewódzkich.

Czytaj więcej: Sukces naszych dziewcząt w regionalnych sztafetowych biegach przełajowych

Brawo Marcel i cały Zespół Wokalno Instrumentalny

Brawo Marcel i cały Zespół Wokalno Instrumentalny oraz Pan Zbigniew Filiks, którzy wzięli udział w  Ogólnopolskim Przeglądzie piosenki poświęconym Żołnierzom Niezłomnym i znależli się w

grupie laureatów oraz wyróżnionych- link na SOK.

Fotogaleria- film

 

 

 

 

 

Uroczyste przyjęcie klas I do grona czytelników biblioteki szkolnej

1

Fotogaleria I b

Fotogaleria I a

Październik to  Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. W naszej  bibliotece odbyły się lekcje dla  klas I a i I b,  podczas których dzieci  zostały uroczyście przyjęte do grona czytelników biblioteki szkolnej. 

Czytaj więcej: Uroczyste przyjęcie klas I do grona czytelników biblioteki szkolnej

Code Week.

Klasy 0 , I - III realizują zadania z programem Uczymy Dzieci Programować w ramach Code Week. Wczoraj poznawaliśmy historię Code Week.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba

"Dorośli i dzieciaki pomóżcie nakarmić psiaki"

karma

W szkole trwa akcja pod hasłem,,,Dorośli i dzieciaki pomóżcie nakarmić psiaki".Karmę dla bezdomnych piesków ze schroniska zbieramy do 31 października w sali 105. Liczymy na wasze wsparcie. Dziękujemy.