Podsumowanie projektu UNICEF.

 Laleczki mają nowych opiekunów, a zebrane pieniążki będą przekazane na zakup szczepionek w Afryce. Dziękujemy wszystkim twórcom laleczek, a także tym, którzy je nabyli i przekazali pieniążki na tak szczytny cel oraz pani pedagog A. PIJOREK za koordynowanie projektem. Jesteście niezawodni i wspaniali!
Fotogaleria z podsumowania- kliknij

Fotogaleria laleczki- kliknij

Klasy III poznają Afrykę!

Pierwszy tydzień po feriach upłynął nam pod hasłem Afryka. Naszą afrykańską przygodę rozpoczęliśmy od obejrzenia filmu „Bolek i Lolek - podróż dookoła świata”. Odkrywaliśmy ten niezwykły kontynent podejmując różnorodne aktywności, pracowaliśmy samodzielnie, w parach i w zespołach, korzystaliśmy z wielu źródeł wiedzy. Pracując z mapą i globusem odkryliśmy położenie i wielkość kontynentu, państwa, które na nim leżą, największe rzeki, góry i jeziora. Następnie tworzyliśmy swoje mapy w zeszytach. Szukaliśmy odpowiedzi na pytanie: Jak położenie Afryki wpływa na klimat, który tam panuje? Na podstawie tekstu naukowego o klimacie w parach stworzyliśmy pytania i odpowiedzi.
Fotogaleria kl 3 c

Czytaj więcej: Klasy III poznają Afrykę!

Walentynki 2019

14 lutego obchodziliśmy kolejny Kolorowy Dzień- czyli dzień bez mundurka. A dominował z okazji Walentynek kolor czerwony li czerwone serduszka przypięte do ubrania. Dziękujemy SU i jego opiekunom za orgaznizację zabawy w Pocztę Walentynkową. Był to wspaniały dzień, pełen życzliwości, miłości i uśmiechu!
Fotogaleria 3 b

Czytaj więcej: Walentynki 2019

Podsumowaliśmy I semestr nauki.

12 stycznia podsumowaliśmy wyniki pracy w I semestrze roku szkolnego 2018/19, które przedstawiają się następująco.
W klasach I – III zapisanych jest 151 uczniów, 40 uczniów oceniono jako najlepszych.
W klasach IV – VIII zapisanych jest 399 uczniów. Uczniów ze średnią powyżej 4,75 jest tak jak w roku ubiegłym – 67. Liczba uczniów, którzy otrzymali oceny celujące to 87, w sumie wystawiono 179 takich ocen.

Fotogaleria Facebook- kliknij

Najwyższą średnią ocenę uzyskały klasy:

Czytaj więcej: Podsumowaliśmy I semestr nauki.

Rozkład zajęć dla uczniów na II semestr roku szkolnego 2018/19.

Rozkład zajęć dla uczniów na II semestr  jest dostępny
w zakładce Tygodniowy rozkład zajęć dla dzieci - kliknij,
są tam także godziny zajęć basenowych.
Od 7 lutego będzie dostępny w e-dzienniku Librus.