XVIII Mistrzostwa Powiatu Sokołowskiego w lekkoatletyce im. Romana Lecyka Szkoły Podstawowe

2.06.2016 r. na stadionie OSIR odbyły się XVIII Mistrzostwa Powiatu Sokołowskiego w lekkoatletyce  im. Romana Lecyka, zorganizowane przez SZS. Wzięli w nich udział także nasi zawodnicy, a oto ich wyniki:

Dziewczęta

60 m

1.Jurczak Marta              ur.2003        SP 1 Sokołów             9,12                 7 pkt

5.Mielniczuk Ewelina               03        SP 1 Sokołów             9,54                 2

600 m

1.Złotkowska Gabriela 03        SP 1 Sokołów             2.06,34            7 pkt

3.Zalewska Julia                      03        SP 1 Sokołów             2.09,83            4

Skok w dal

1.Jurczak Marta                      03        SP 1 Sokołów             438                  7 pkt

2.Mielniczuk Ewelina               03        SP 1 Sokołów             431 (421)       5

16.Krycka Paulina                   04        SP Sabnie                    283

Rzut piłeczka palantową

1.Baczewska Zuzanna  04        SP 4 Sokołów             39,00               7 pkt

2.Czerkas Oliwia                     03        SP 1 Sokołów             37,00               5

7.Złotkowska Gabriela 03        SP 1 Sokołów             25,50

Klasyfikacja drużynowa dziewcząt

1.SP 1 Sokołów             37 pkt

2.SP 4 Sokołów             21

3.SP Nowa Wieś            8,5

4.SP Kosów Lacki                   6,5

5.SP Wyrozęby              4

   SP Skrzeszew             4

7.SP Sabnie                   3

   SP Zembrów               3

9.SP Rozbity Kamień     1

10.SP Kożuchów           -

 

Chłopcy

60 m

3.   Woźniak Jakub                 03        SP 1 Sokołów             8,78                 3,5

5.Worku Memre Jakub           03        SP 1 Sokołów             8,83                 2

1000 m

1.Worku Memre Jakub           03        SP 1 Sokołów             3.23,34            7 pkt

3.Wasiluk Kacper                   03        SP 1 Sokołów             3.28,00            4

4.Czarkowski Mateusz            03        SP 2 Sokołów             3.47,01            3

Skok w dal

5.Wasiluk Kacper                   03        SP 1 Sokołów             427                  2

6.Woźniak Jakub                     03        SP 1 Sokołów             426                  1

Rzut piłeczka palantową

4.Zduniak Łukasz                    03        SP 1 Sokołów             47,00               3

7.Ambroziak Michał                03        SP 1 Sokołów             45,00              

Klasyfikacja drużynowa chłopców

1.SP 2 Sokołów                      27 pkt

2.SP 1 Sokołów                      22,5

3.SP 4 Sokołów                      16

4.SP Wyrozęby                       10,5

5.SP Sabnie                            7

6.SP Skrzeszew                      4

7.SP Nowa Wieś                    1

8.SP Kożuchów                      -

   SP Kosów L.                       -

   SP Rozbity Kamień              -

   SP Zembrów                        -