Największe osiągnięcia naszej szkoły w roku szkolnym 2016/2017

Oto największe sukcesy naszych sportowców w minionym roku szkolnym.

- V miejsce w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu chłopców

-VI miejsce w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt

- VIII miejsce w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu dziewcząt

- II miejsce w Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini koszykówce dziewcząt

- II miejsce w Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w czwórboju lekkoatletycznym

Dziewcząt

- III miejsce Szkoły Podstawowej nr 1 we współzawodnictwie sportowym szkół podstawowych w regionie siedleckim.

 

Uczniowie którzy otrzymali nagrody książkowe na zakończenie roku szkolnego za pracę w sekcjach sportowych oraz odniesione sukcesy:

 

Kobylińska Wiktoria –VI miejsce w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w czwórboju lekkoatletycznym

Uczestniczka Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych

 

Krakowska Aleksandra- VI miejsce w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w czwórboju lekkoatletycznym

-VIII miejsce w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu

 

Jurczak Emilia - VI miejsce w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w czwórboju lekkoatletycznym

-VIII miejsce w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu

 

Jenerałek Gabriela - VI miejsce w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w czwórboju lekkoatletycznym

 

Frandt Zuzanna - VI miejsce w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w czwórboju lekkoatletycznym

 

Krasuska Zuzanna - VI miejsce w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w czwórboju lekkoatletycznym

-VIII miejsce w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu

 

Borys Daria - II miejsce w Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini koszykówce

 

Błoński Patryk - V miejsce w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu

 

Serewiś Bartosz - V miejsce w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu

 

Kozioł Karol - V miejsce w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu

 

Wyszomierski Kacper - V miejsce w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu

 

Maksymiak Mikołaj - V miejsce w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu

 

Rostkowska Izabela -VIII miejsce w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu

 

Czerkas Aleksandra - VIII miejsce w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu

 

Brewczuk Agnieszka -VIII miejsce w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu

 

Protaziuk Alex – reprezentant szkoły w grach zespołowych i czwórboju lekkoatletycznym

 

Kania Michał - reprezentant szkoły w grach zespołowych i czwórboju lekkoatletycznym

 

Floryszczyk Zofia – reprezentantka szkoły w grach zespołowych i zawodach lekkoatletycznych

 

Osiński Michał – I miejsce w Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu

 

Podniesiński Dawid - reprezentant szkoły w grach zespołowych