Uczniowie klasy III c wspierają dzieci z Domu Dziecka nr 4 w Warszawie.

       Pomoc innym, to jedna z wielu wartości, które staramy się pielęgnować w naszej szkole. Uczymy, jak i dlaczego warto pomagać potrzebującym, także rówieśnikom, którzy znaleźli się w trudnej dla nich sytuacji życiowej. 7 lutego uczniowie klasy III c z wychowawczynią Małgorzatą Malinowską i rodzicami państwem M.i Ł. Małkusami odwiedzili Dom Dziecka NR 4 w Warszawie.

20160207 121859Dzieci przekazały prezenty i upominki zakupione ze środków uzyskanych podczas szkolnego ,,Piernikowego Święta” i ,,Festiwalu Ciast Karnawałowych” . W akcję tą włączyli się wszyscy uczniowie, jak i rodzice oraz dziadkowie uczniów klasy III c, którzy przygotowali słodkości na wyżej wymienione działania.
Dziękujemy Wam za Wasze dobre i otwarte na innych serduszka oraz gratulujemy wspaniałej, godnej naśladowania postawy!

20160207 122122