Spelling Bee - czyli z alfabetem za pan brat

DSC019561W dniu 17 listopada odbyła się w naszej szkole pierwsza edycja konkursu literowania w języku angielskim „Spelling Bee”. W konkursie drużynowym uczestnikami byli uczniowie klas trzecich. Każdą klasę reprezentował trzyosobowy zespół klasowych mistrzów literowania mający stawić czoła czterem konkurencjom o różnym stopniu trudności. Rywalizacja drużyn była zażarta a wszyscy uczestnicy konkursu mieli pełne ręce roboty. Zawodnicy reprezentowali bardzo wysoki poziom, więc Jury miało trudne zadanie. W rezultacie wyłoniono Mistrzów Literowania. Miejsce I wywalczył zespół w składzie: Majka Gryncewicz, Jaś Salach i Piotrek Smolik reprezentujący klasę IIIA. Miejsce II przyznano klasie IIIC reprezentowanej przez Dominikę Jeżowską, Amelkę Jańczuk i Majkę Łotkowską. Zaś miejsce III zajęła klasa IIIB reprezentowana przez Zuzię Pogorzelską, Natalkę Kmitę i Mateusza Murawskiego.

sb51sb42

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwało Jury w składzie: pani Katarzyna Adamczuk, pani Renata Misiak, Ola Czerkas z kl. VIC i Wiktoria Rudeczko z kl. VID. Prowadzeniem konkursu zajęli się Ola Lalak i Kacper Wyszomierski z klasy VID. Dziękujemy Agnieszce Brewczuk z kl. VIC za pomoc techniczną.
Fotogaleria: https://goo.gl/photos/nyG6s2NKuDHELb3Q8

sb5s9s1

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za godne reprezentowanie swoich klas, gratulujemy odwagi i wspaniałych wyników oraz życzymy dalszych sukcesów w przygodzie z językiem angielskim.

Organizator zabawy:

Anna Nowotniak- nauczyciel języków obcych.