Międzyszkolny Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych...

kDSC05870W ubiegłym miesiącu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w I Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych, który odbył się w SP  nr 2. Rywalizowało w nim 23 uczniów klas IV - VI ze szkół podstawowych z naszego miasta.

Do współzawodnictwa przystąpiło, aż dziewięcioro uczniów z naszej szkoły.  Mieli oni  do rozwiązania test przygotowany przez organizatorki konkursu . Najlepiej z naszej dzielnej dziewiątki wypadł Jakub Worku Memre- zajmując IV miejsce. Tuż za nim znaleźli się: Liwia Karakula, Bartosz Serewiś i Gabrysia Złotkowska.

kDSC05872kDSC05871


Ponadto naszą szkołę reprezontowali także: Aleksandra Turos, Wojtek Toporowski, Weronika Rojek,  Weronika Pliszka
oraz Monika Ambroziak. Podczas konkursu uczniami opiekowała się pani Anna Nowotniak. Wszyscy biorący w konkursie udział uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.
Uczestnikom gratulujemy wiedzy i życzymy kolejnych sukcesów!

Więcej informacji i zdjęcia na stronie: http://www.skp2.sokp.pl/