Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w zabawie „Książkowi detektywi”!

Codziennie, na szkolnym facebooku zaprezentujemy Wam rebus /zagadkę, w których ukryty jest tytuł książki. W zabawie zostały wykorzystane najciekawsze prace wykonane przez naszych uczniów na przeprowadzony dwa lata temu konkurs biblioteczny „Zostań mistrzem szyfrowania” ( może ktoś rozpozna przygotowaną przez siebie zagadkę?)

 

Rozwiązanie  należy przysłać na adres mailowy biblioteki szkolnej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. podając numer zagadki, imię, nazwisko ucznia i klasę.  Uwaga! Nie zamieszczamy rozwiązania na szkolnym facebooku - takie odpowiedzi nie będą brane pod uwagę!  Wśród najbardziej aktywnych uczestników konkursu po 15 kwietna zostaną rozlosowane nagrody.

Zespół opiekuńczo-biblioteczny życzy miłej zabawy!

Plik z zagadkami

Zachęcamy także do korzystania ze strony:

https://pliki.greg.pl/mailing/2020-03-26_zagadkiMalowanki.php?m=zagadkiMalowanki&mId=14113C6C6BFC9CE3A1D3E1BE9A047C71