Prosimy o wsparcie dla Małgosi walczącej z białaczką!

MB-600x731Nasza dzielna Małgosia - bardzo mądra, koleżeńska i zawsze uśmiechnięta dziewczynka- uczennica 1 klasy, walczy z białaczką. Prosimy o wsparcie i udostępnianie tej informacji.
Małgosiu trzymamy kciuki i jesteśmy z Twoją Rodziną całym sercem. Zdrówka!

O działaniach, które będziemy podejmowali w szkole napiszemy już wkrótce.

Hej! Nazywam się Małgosia Bogucka i mam 7 lat. Lubię rysować i uwielbiam koty.  Zawsze byłam pełna energii i radości. Niestety, przez chorobę moje życie się zmieniło.

Zaczęło się od wysokiej gorączki z niewyjaśnionych przyczyn. Przez kilka dni leczyłam się w przychodni u lekarza rodzinnego, ale nie było poprawy.  Zostałam skierowana do szpitala w Sokołowie Podlaskim. Tam po wielu badaniach powiedziano mi, że prawdopodobnie mam białaczkę. Następnie szybko zorganizowano mi transport karetką do Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku na oddział onkologii i hematologii.

Po wykonaniu wielu bolesnych badań np. pobranie próbek ze szpiku i kręgosłupa postawiono diagnozę- ostra białaczka limfoblastyczna. Chociaż to dopiero początek mojej walki o życie, już marzę o tym żeby wyzdrowieć i wrócić do domu. Niestety wiem, że czeka mnie jeszcze długi pobyt w szpitalu, a następnie kosztowne leczenie podtrzymujące i wizyty kontrolne.

Wiem, że muszę tu być, ale bardzo chciałabym wyzdrowieć i wrócić do siostry, mamy i taty. dlatego też proszę o pomoc, żeby mi to umożliwić. Dziękuję.

Pomóc Małgosi można dokonując wpłaty na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”

Santander Bank

Tytułem: “2599 pomoc dla Małgosi Boguckiej”

wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Malgosia:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym Kawalek Nieba

PL31109028350000000121731374

swift code: WBKPPLPP

Santander Bank

Title: “2599 Help for Malgosia Bogucka”

Aby przekazać 1% podatku dla Małgosi:

należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243