Konkurs „W świecie baśni”.

konkurs 125 lutego w świetlicy szkolnej odbył się konkurs „W świecie baśni” dla uczniów klas trzecich.  Przygotowując się do konkursu dzieci czytały wybrane baśnie polskich autorów, a także H. Ch. Andersena, Ch. Perraulta, W. i J. Grimmów oraz „Baśnie z tysiąca i jednej nocy”.  Zadaniem trzyosobowych drużyn reprezentujących każdą klasę było rozwiązanie rebusów, rozpoznanie baśniowych rekwizytów, postaci i tytułów oraz autorów baśni na podstawie zaprezentowanych fragmentów lub ilustracji.

Jury w składzie: p.  Katarzyna Bindas, p.  Lidia Jankowska  i p.  Katarzyna Adamczuk po sprawdzeniu prac przyznało następujące miejsca:

I miejsce -  kl. III B

II miejsce  kl. III C

III miejsce  - kl. III A

Fotogaleria facebook

konkurs2

Konkurs przygotowały i poprowadziły p. Katarzyna Bindas i p. Katarzyna Adamczuk, a do udziału w nim zaprosiła uczestników p. wicedyrektor Joanna Hawryluk, która wręczyła także nagrody zwycięzcom.

Uczniowie otrzymali dyplomy, książki oraz drobne upominki. Nagrody książkowe zostały zakupione z funduszy zebranych podczas kiermaszu ciast zorganizowanego przez świetlicę szkolną.

Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu!