I miejsce Mai Kaziemierczuk i II miejsce Julii Salach w finale XII Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. K. I. Gałczyńskiego!

WP 20191126 10 20 13 Pro

Finał  XII Powiatowego  Konkursu  Recytatorskiego  im. K. I. Gałczyńskiego odbył się 26 i 27 listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej.  Naszą szkołę reprezentowały laureatki miejskiego etapu konkursu : Maja Kazimierczuk z kl. II B i Julia Salach z kl. VI B.

WP 20191127 11 24 25 Pro

W grupie wiekowej uczniowie klas I- III  Maja Kazimierczuk  przedstawiła wiersz „Klient wymarzony”  i  zajęła I miejsce. Julia Salach  zaprezentowała utwór „Dyrektor i pomnik”- jury przyznało jej II miejsce w grupie uczniów klas  IV- VI. Gratulujemy naszym recytatorkom kolejnego sukcesu !

Julię do konkursu przygotowywała pani Wiesława Kwiek. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

Fotogaleria facebook