Uwaga konkurs! „NIE dla Smogu!”

Mocny plakat i dobrze zaprojektowana ulotka to wspaniały sposób, żeby skutecznie dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. W historii ludzkości afisze niejednokrotnie porywały całe narody do wielkich zmian, na zawsze zmieniając reguły rządzące dotychczas światem. Co dziś chcemy zmienić? To oczywiste – myślenie o środowisku i jakości powietrza. Jak to zrobić? Na przykład biorąc udział w naszym konkursie!- szczegóły na stronie oraz "Nie dla smogu"

Prace w szkole dostarczamy do 20 grudnia- szczegóły poniżej.

Nauczycielu, zrób burzę mózgów w swojej klasie, zastanówcie się wspólnie nad treścią i formą plakatu oraz ulotki. Wznieście się na wyżyny kreatywności i bądźcie odważni. Pamiętajcie, że do opinii publicznej najskuteczniej trafiają mocne i przemyślane hasła!

Do dzieła!

Nauczyciele, przygotujcie ze swoimi uczniami plakat oraz ulotkę zachęcające do walki ze smogiem i troski o środowisko.

Zastanówcie się, jakie hasła powinny się znaleźć na plakacie i ulotce. Podkręćcie wyobraźnię na 100% i stwórzcie grafikę, która będzie współgrać z treścią.

Warto uruchomić kreatywność! Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody!

Laureaci I miejsca otrzymają oczyszczacz powietrza marki Philips oraz profesjonalny wydruk 30 plakatów i 100 ulotek zgodnie z projektem zwycięskiej pracy konkursowej.

Laureaci II miejsca otrzymają oczyszczacz powietrza marki Philips.

Do dzieła, młodzi artyści!
Konkurs dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Co trzeba zrobić, aby zakwalifikować się do konkursu?

1. Przesłać dobrej jakości zdjęcia:

• plakatu (format min. B1),
  • ulotki (dwustronna, format A6).

2. Wypełnić i podpisać (to zadanie dla nauczyciela!) formularz zgłoszenia konkursowego, a następnie wysłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

3. Przesłać do siedziby organizatora oryginał prac konkursowych wybranych do II etapu konkursu.

Tegoroczny konkurs podzielony jest na dwa etapy:

ETAP 1: jury wybiera 10 najlepszych prac konkursowych.

ETAP 2: jury wyłania dwóch laureatów.

Każda praca będzie oceniana indywidualnie. Gorąco zachęcamy do kreatywności – to ona będzie dla nas najważniejsza.

Termin nadsyłania prac

ETAP 1: 8 stycznia 2020 r., godz. 23:59 (wersja elektroniczna – zdjęcie plakatu i ulotki)

ETAP 2:  16 stycznia 2020 r., godz. 23.59 (oryginały prac, dostarczony do siedziby firmy Librus, odpowiednio zabezpieczony przed zniszczeniem)

Ogłoszenie wyników nastąpi do 21 stycznia 2020 r.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

Zapraszamy na stronę główną kampanii „NIE dla Smogu!”, by dowiedzieć się więcej o smogu lub zainspirować się dotychczas powstałymi materiałami.

I co najważniejsze – zachęcamy do zwiększenia świadomości ekologicznej i wspólnej pracy na zajęciach!