Nasi uczniowie ćwiczyli angielski i zasady savoire-vivre w praktyce

 

20190910 10281911 września do naszej szkoły przybyli goście z Grecji- zespół Estia. Po wspaniałym koncercie, który obejrzeli członkowie szkolnej społeczności, naszych gości po szkole oprowadzili uczniowie klasy 8b DJ, a pan Z. Filiks z klasami VI d i VII b zaprosił na międzynarodową lekcję muzyki.

Fotorelacja

Fotorelacja 1

Fotorelacja 2

 

w dniach 13-14 września nasi uczniowie ćwiczyli angielski i zasady savoire-vivre w praktyce, obsługując przy obiedzie gości z różnych stron świata: Hiszpanii, Wysp Kanaryjskich, Słowenii, Grecji oraz polskie zespoły z Żywca i dobrze nam znany zespół "Sokołowianie". Gości byli bardzo zadowoleni, a nasi uczniowie zdali egzamin na 6.  Brawo. Do tego zadania przygotowały ich panie anglistki: M. Zielonka, K. Zalewska oraz M. Flazińska. 

Fotorelacja

received 371089610487079

 

13 września uczniowie klas 1-8 oraz oddziału przedszkolengo oglądały w SOK występy artystyczne zespołów uczestniczących w Nadbużańskich Spotkaniach Folklorystycznych . Dla niektórych naszych uczniów była to pierwsza szkolna wyprawa. Brawo dla oddziału przedszkolnego i pierwszoklasistów. Mogliśmy także podziwiać występy naszych koleżanek i kolegów, którzy tańczą w zespole Sokołowianie. Była to wspaniała lekcja muzyki i możliwość poznania melodii, tańców i strojów uczestników NSF.

20190913 130200