Zestaw podręczników na rok szkolny 2019/20

Wszystkie podręczniki do przedmiotów obowiązkowych są bezpłatne i wypożyczane uczniom z biblioteki szkolnej.

Rodzice kupują tylko podręczniki i ćwiczenia do religii w kl. I- VIII oraz języków: niemieckiego oraz rosyjskiego w klasie V i VI.

Klasy I- III

Klasy IV- VIII

Język niemiecki

Klasa V

Mach mit! 1 neu, Podręcznik do języka niemieckiego dla klasy 4.

Mieczysława Materniak, Halina Wachowska, PWN

Mach mit! 1 neu, Materiały ćwiczeniowe do języka niemieckiego dla klasy 4.

Mieczysława Materniak, Halina Wachowska,PWN
       Klasa VI- tylko podręcznik

Mach mit! 2 neu, Podręcznik do języka niemieckiego dla klasy 5.

Mieczysława Materniak- Behrens, Halina Wachowska, PWN

Język rosyjski

Klasa V

Stupieni 4, Język rosyjski, podręcznik z cd audio, B. Gawęcka- Ajchel, A. Żelezik, WSiP

Klasa VI

Stupieni 5. Język rosyjski, podręcznik z cd audio

B. Gawęcka- Ajchel, A. Żelezik, WSiP

Religia:

Klasa I- „Żyjemy w Bożym świecie”, + ćwiczenia, ks. K. Mielnicki,E. Kondrak, Wyd. Jedność.

Klasa II-„ Idziemy do Jezusa” + ćwiczenia,  ks. J. Czerkawski , E.Kondrak, Wyd. Jendość.

Klasa III- „Jezus jest z nami” + ćwiczenia. Ks. J. Czerkawski, E. Kondrak, Wyd. Jedność Kielce
IV klasa- szkoły podstawowej.
Miejsca pełne BOGActw”. + ćwiczenia , Autorzy: Ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, B. Nosek. Wydawnictwo Jedność. Kielce.
V klasa. Podręcznik: Kl. V szkoły podstawowej.
„Spotkania uBOGAcające” + ćwiczenia  Autorzy: Ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, E.Parszewska. Wydawnictwo Jedność. Kielce.
VI klasa -
„Tajemnice BOGatego życia” + ćwiczenia, autorzy: ks. K.Mielnicki,E. Kondrak, E.Parszewska, Wyd. Jedność Kielce.
VII klasa. Podręcznik klasa siódma szkoły podstawowej .
”Błogosławieni, którzy szukają Jezusa.”
Autorzy: Ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, E. Parszewska. Wydawnictwo Jedność. Kielce.
VIII klasa. Podręcznik klasa VIII szkoły podstawowej
„Błogosławieni, którzy ufają Jezusowi”.