Nasza wspaniała Drużyna - PSP1 zajęła II miejsce w zawodach wędkarskich.

61697574 1107167109494465 6250283816435318784 n2 czerwca nasi uczniowie wzieli udziałó w zawodach wędkarskich z Okazji Dnia Dziecka, które odbyły się przy w Parku na Przeździatce. Wśród laureatów zawodów wędkarskich w pierwszej 10 znalazło się kilkoro z naszych uczniów: Wiktor, Olivier, Nikola, Wiktoria, Antek. W sumie startowało 47 zawodników!

W zawodach wzięli udział:
Antoni Małkus kl. 2a, Alan Grabowski kl. 2b, Oliwier Dabiński kl. 2a, Wiktor Dabiński kl. 4c, Mateusz Murawski kl. V b, Mateusz Salach kl. VI a, Aleksander Kwasik kl. 7a, Nikola i Wiktoria Bednarczyk (kl. 3c i 8b).

61592648 1107168916160951 2262612415327764480 n

Jesteśmy z Was wszystkich bardzo dumni! Klasyfikacja końcowa zawodów wędkarskich. Nasza wspaniała Drużyna - PSP1 zajęła II miejsce. Oliwier Dabiński stanął na podium, na 3 miejscu indywidualnie oraz wygrał rywalizację w kategorii największa złowiona ryba. Jego okaz miał 38 cm.Gratulacje dla całej brygady zawodników i ich rodziców!