Marta i Tomek wyróżnienia w VII Powiatowym Konkursie Wiedzy „Super Trzecioklasista”

5W  VII Powiatowym Konkursie Wiedzy „Super Trzecioklasista”, który odbył się 25 kwietnia w SP 4 wzięli udział: Iga Zalewska i Marta Adamczuk z kl. III A, Tomasz Skibniewski i Dawid Gnoiński z kl. III B, Nikola Bednarczyk i Aleksander Protasiewicz z kl. III C.  Tegoroczna edycja konkursu nosiła tytuł „W kręgu naszych baśni”, a reprezentujący naszą szkołę trzecioklasiści  rywalizowali z 29 najlepszymi uczniami klas trzecich z miasta i powiatu.

Fotogaleria facebook

Po zmaganiach konkursowych, w oczekiwaniu na wyniki uczniowie zostali zaproszeni na wycieczkę do Nadleśnictwa Sokołów, gdzie wzięli udział w ciekawej lekcji w ogrodzie, następnie mieli okazję obejrzeć ekranizację „Opowieści z Narnii” w bibliotece szkolnej.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udział w konkursie oraz nagrody rzeczowe. Wyróżnienia przyznano Marcie Adamczuk i Tomaszowi Skibniewskiemu. Gratulujemy naszym wspaniałym trzecioklasistom!