Informujemy, że dni 1,2,3 maja to dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

Informujemy, że dni 1,2 oraz 3 maja to dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.
W dniu 2 maja będzie zorganizowana opieka w świetlicy szkolnej w godz. 7:30- 16:30. Tego dnia nie będzie obiadu.
Zainteresowanych opieką rodzców prosimy o przekazanie informacji wychowawcom
(w jakich godzinach ewentualnie dziecko będzie przebywało pod opieką nauczycieli w świetlicy szkolnej) do 30 kwietnia do godz. 12:00.

Zapraszamy do włączenia się w miejskie obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-ego Maja.

• 12:30 – Msza Święta w intencji Ojczyzny z oprawą muzyczną Chóru Konkatedralnego / sokołowska konkatedra
  • 13:30 – przemarsz ulicami miasta prowadzony przez Orkiestrę Dętą OSP Sokołów Podlaski oraz złożenie kwiatów w miejscach pamięci narodowej
  • 14:00 – uroczystość pod Pomnikiem Czynu Niepodległościowego ze śpiewem Chóru Szkoły Muzycznej im. M.K.K. Ogińskiego / Park im. A. Mickiewicza