Nasz Zespół Wokalny wystąpił i zajął I miejsce w IV Festiwalu Kolęd i Pastorałek " Sokołowska Kolęda"

Sk1W dniach 9 i 10 stycznia odbyła się czwarta edycja Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Sokołowska Kolęda”. W przesłuchaniach konkursowych udział wzięło 35 podmiotów w kategoriach: młodzież, dorośli oraz dzieci. Festiwal powstał po to, aby utrwalić tradycję przeżywania rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz zwyczaju kolędowania. To było dwudniowe święto tradycyjnych kolęd, pastorałek i piosenek świąteczno-noworocznych.Komisja Konkursowa powołana do rozstrzygnięcia festiwalu SOKOŁOWSKA KOLĘDA w składzie: Krystyna Kowalewska, Damian Wołyniec i  ks. Janusz Bolewski, po wysłuchaniu prezentacji artystycznych wszystkich grup wiekowych,  postanowiła przyznać następujące nagrody w danych kategoriach:

• Kategoria: Szkoły Podstawowe klasy IV – VI

I miejsce – Zespół wokalno – instrumentalny – Publiczna Szkoła

Podstawowa nr 1 w Sokołowie Podlaskim

Sk2

• Kategoria: dorośli

I miejsce – Joanna Choruta- nasza absolwentka!
Brawo dla wszystkich laureatów i ich opiekunów, a szczególnie dla naszych muzyków śpiewajacych i grajacych, Asi i pana Zbigiewa Filiksa.

Informacje pochodzą ze strony: http://sokolowskakultura.pl/iv-sokolowska-koleda/

Fotogaleria- zdjęcia SOK