The International Education

41710581 951878051690039 6103067288309596160 n

A u nas znowu goście!

Jak co roku, w ramach  rozwijania umiejętności komunikacji w jezykach obcych wzięliśmy udział w   projekcie organizacji AIESEC.

 Przedsięwzięcie pod hasłem International Education miało na celu zwiększenie jakości edukacji poprzez dostarczanie praktycznych warsztatów, rozwijających umiejętności komunikacyjne i społeczne w kontaktach z obcymi kulturami. Odwiedzili nas przesympatyczni studenci: Mustapha z Albanii i Necdet z Turcji, którzy wprowadzili nas w świat historii, kultury i tradycji swoich ojczyzn a jednocześnie zmotywowali nas do spontanicznych wypowiedzi w języku angielskim. Czas spędzony z chłopakami na długo zostanie w naszej pamięci. Poza zajęciami w szkole, zorganizowaliśmy wycieczkę pod hasłem “Tajemnicze zakątki naszego miasta”, popołudniowe warsztaty kulinarne, piknik połączony z degustacją słodkości przywiezionych prosto z Abanii i zabawą “Hide and seek”. Spędziliśmy wiele miłych chwil pokazując gościom nasze  ulubione sposoby spędzania czasu wolnego i zapraszając ich w nasze ulubione miejsca.

Wizyta naszych gości była niezapmnianym doświadczeniem dla obydwu stron i  przekonała nas, że języki obce są naszym oknem na świat. Wystarczy tylko je otworzyć. Dziękujemy i zapraszamy znowu. 


Fotorelacja z całego tygodnia spotkań na stronie Facebook

 

 

3 studenci 23