Noc w szkole

noc w sz8- 9 czerwca chętni uczniowie z klas VI a, b i c oraz VII c pod opieka wychowawców, spędzili popołudnie - noc w szkole. Rozpoczęli od zbiórki i spotkania w sali gimnastycznej, ustalenia zasad  zabawy oraz gry terenowej- zabawy w podchody. Fotorelacja na facebook

Po powrocie do szkoły zjedliśmy  kolację, zasiadając na boisku szkolnym na kocach oraz przyniesionych ze sobą matach. Potem był czas na zabawy, gry, tańce oraz kibicowanie drużynie narodowej w piłce nożnej. Spać poszlismy dość późno i niektórzy z nas obudzili się już z pierwszymi promieniami Słońca. A następnego dnia pobudka, sprąatanie i powrót do domu. Mimo dość krótkiego wypoczynku wszyscy wychodziliśmy ze szkoły z uśmiechem na ustach.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę, a pani dyrektor za jej umożliwienie, wychowawcom i obsłudze szkoły za opiekę.