Przedszkolaki odwiedziły naszą szkołę!

IMG 20180525 09063925 maja dzieci z Miejskich przedszkoli nr 2 i 3 odwiedziły naszą szkołę. Powitały je przedstawicielki SU z panią Dyrektor Zofią Steć, a także grupa teatralna z klas IIa i VIb, która pod kierunkiem pań: A. Rejowskiej i M. Malinowskiej przygotowała i zaprezentowała piękne przedstawienie o historii naszego miasta. Następnie nasi mali goście zwiedzili szkołę, odwiedzili bibliotekę, uczestniczyli w zajęciach z Lego Matematycznym w klasach II a i III c, a także obejrzeli przedstawienia przygotowane przez klasę VI c- pod kierunkiem pani A. Adynowskiej, Teatrzyk Jutrzenka- pod kierunkiem pani T. Piwko i Teatrzyk Kukiełkowy Raz- Dwa- Trzyk, pod kierunkiem p. B. Głażewskiej. Dziękujemy wszystkim, którzy tak pieknie przygotowali i pokazali walory naszej placówki.

Fotogaleria

Fotogaleria 2