II miejsce naszej drużyny w zawodach wędkarskich!

 

wedk1W dniu 27 maja 2018 roku  odbyły się przy zbiorniku wodnym  na terenie Parku Ksiecia Ogińskiego zawody wędkarskie zorganizowane przez Koło Wędkarskie nr 30 "Miasto". Wzięli w nich udział nasi uczniowie wraz z rodzicami i dziadkami.  Wielu z nich zdobyło punktowane miejsca, a w klasyfikacji drużynowej zajęli II miejsce. Gratulacje dla wszystkich zawodników i ich rodzin! Jesteśmy w Was i Waszego zaangazowania oraz pasji bardzo dumni.

Naszą szkołę reprezentowali:


 
Bartłomiej Lipka – 7 b, Igor Szafraniec- 7 b, Wiktoria Bednarczyk – 7 b, Damian Majewski-  6 b, Aleksander Kwasik- 6 b, Igor Ołdak- 6 b, Mateusz Murawski- 4 b, Maja Szymańska- 5 c, Antoni Małkus- 1 a, Olivier Dabiński- 1 a, ,Wiktor Dabiński- 3 c, Alan Grabowski- 1 b

Pełna fotorelacja na stronie Faceebok i tutaj- kliknij

wed