Jestem widoczny, jestem bezpieczny!

dz bezDziś w naszej szkole odbył się Dzień Bezpieczeństwa pod hasłem "Jestem widoczny, jestem bezpieczny". Z tej to okazji do  szkole przybyło wielu znamienitych gości, a uczniowie z klas III- VII wzięli udział w zajęciach warsztatowych z pierwszej pomocy przedlekarskiej, poprowadzonych przez ratowników medycznych z Meditrans Siedlce, sprawdzali swoje umiejetności na torze rowerowym przygotowanym przez pracowników WORD, a także w symulatorze jazdy na motorze.Fotogaleria oraz na facebooku

Facebook projektu

Wysłuchali pogadanki przedstawicieli Powiatowej Komendy Policji w Sokołowie Podlaskim  oraz obejrzeli filmy o zasadach bezpiecznego wypoczynku, przemieszczania się po drogach publicznych, skutkach zażywania dopalaczy. Zgodnie z hasłem przewodnim- wszyscy uczniowie otrzymali  elementy odblaskowe i obiecali, że będą ich używali, aby być widocznymi na drodze, a przez to także bezpiecznymi!
Cała impreza odbyła się pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego- Adama Struzika oraz Burmistrza Miasta Sokołowa Podlaskiego.

pierw pomdz bezp1

Dziękujemy panom: Marszałkowi Województwa Mazowieckiego i Burmistrzowi, pani Dyrektor, pracownikom Urzędu Marszałkowskiego, Meditrans Siedlce, WORD Siedlce oraz KP Policji w Sokołowie Podlaskim za bardzo ciekawe zajęcia, za przekazanie nam tak bezcennej, ważnej i bardzo przydatnej w  życiu wiedzy.

tor . jpgsym