Debata oksfrodzka II Rzeczpospolita- blaski czy cienie?"

debObchody 100 rocznicy Niepodległości Polski w naszej szkole rozpoczęła debata oksfordzka, przeprowadzona w dniu 8 maja 2018 roku. Tematem debaty była "II Rzeczpospolita- blaski czy cienie?". Fotogaleria
Fotogaleria1


Uczniowie klas VII: Monika Ambroziak, Zuzanna Krasuska, Patryk Soszyński, Aleksandra Turos, Aleksandra Czerkas, Gabreila Oleszczuk, Weronika Rojek, Bartosz Serewiś, Kacper Wyszomirski, Michał Kania, Bartłomiej Lipka i Mateusz Nowotniak prezentując obozy opozycji i propozycji, rozwijając sztukę argumentacji, przekonywali ekspertów i widownię do swych poglądów.
Debatę przygotowała z uczniami pani Urszula Trochimiuk, a wygrała ją ekipa opozycji.
Dziękujemy pani Urszuli oraz uczniom za przekazanie nam wielu interesujących faktów o naszej Ojczyźnie oraz ukazanie trudnych dziejów Polaków.