Szkolne eliminacje XXXV Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. K. Makuszyńskiego

recyt426 kwietnia w bibliotece szkolnej odbyły się szkolne eliminacje XXXV Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. K. Makuszyńskiego.  Wzięło w nich udział 22 uczniów z kl. I-VI.  Jury w składzie: Anna Pijorek, Lidia Jankowska i Katarzyna Adamczuk –przewodnicząca wybrało najlepszych recytatorów w dwóch grupach wiekowych. W klasach I- III laureatkami zostały: Alicja Rejowska kl. I B, Olga Wyszomierska kl. III B, Amelia Dmowska kl. II C, w klasach IV- VI – Maria Golatowska z kl. VI B, Alicja Suchożebrska kl. V A, Kaja Moczulska kl. IV D .

W grupie uczniów klas młodszych  wyróżniono Dominikę Hawryluk  kl. III B, Laurę Aleksandrowicz kl. III B,  w grupie uczniów klas starszych- Natalię Kiryluk z kl. V C.  Gratulujemy zwycięzcom etapu szkolnego i  życzymy sukcesów w eliminacjach miejskich konkursu, 16 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sokołowie Podlaskim.

recyt makusz