Tydzień Projektów

projektW ostatnim tygodniu kwietnia można było obejrzeć wytwory długiej i bardzo kreatywnej współpracy uczniów i nauczycieli naszej szkoły z różnych dziedzin nauki i sztuki. Na korytarzu przed pokojem nauczycielskim Zespół ds. Projektów przygotował wystawę prac uczniowskich,zaś w sali dyskotekowej ogladaliśmy piękne przedstawienie przygotowane przez uczniów klasy 7 c pod kierunkiem pani Anny Nowotniak, będące angielską wersją bajki o Czerwonym Kapturku"- filmik- kliknij tutaj.
Gratulujemy wszystkim naszym uczniom talentu, kreatywności i ogromnego zaangażowania, a nauczycielom pomysłów i wytrwałości w ich realizacji! Wyniki współpracy N- U możecie obejrzeć w pełnej relacji na naszym profilu na Facebooku
Fotogaleria róznych działań- prace uczniów, teatrzyki

czerw kapt

Fotogaleria 1

Fotogaleria 2- pełna relaqcja na Facebooku

Fotogaleria 3

Fotogaleria 4