Ślubujemy!

26 września nasi pierwszoklasiści z kl: 1a, 1b i 1c złożyli uroczyste ślubowanie. Zanim jednak wstąpili do grona uczniów, zaprezentowali swoje umiejętności przed licznie zgromadzonymi rodzicami i dworem królewskim reprezentowanym przez kl. 5b. Para królewska była wymagająca. Pierwszoklasiści recytowali, śpiewali piosenkę  o szkole, że w szkole tak jak w dobrym kinie.... oraz Ole, ole, ola szkolę lubić się da- z akompaniamentem na instrumentach perkusyjnych. Przystąpili także do sprawdzianu matematycznego i rozwiązali zadania z treścią. Oczywiście zdali go na piatkę.

IMG 0004

Występowi oprócz rodziców przypatrywała się nasza pani Dyrektor, przewodniczacy Rady Rodziców p. Tomasz Maliszewski i reprezentaci Rady Rodziców: p. Małgorzata Klimczuk, P. Joanna Trusiak, p. Zbigniew Czerkas. Uroczystość poprowadziła p. Ewa Wojsław. Opiekę nad pocztem sztandarowym sprawowała p. Jolanta Uścińska.
       Po udanym występie i pięknie złożonym ślubowaniu nastapił ważny dla każdego dziecka moment- pasowanie na ucznia przez p. Dyrektor. A potem to już tylko sesje zdjęciowe, pamiątkowe dyplomy, upominki i integracja klas w sali dyskotekowej. Tam na trzech stołach pojawiły się przepiękne torty. To mile spędzony czas na rozmowach i degustacji pyszności przygotowanych przez rodziców. Ślubowanie przygotowały panie wychowawczynie: B. Paplińska, A. Sobieska, A. Jabłońska, E. Wojsław. Składamy serdeczne podziękowania dla uczniów kl. 5b.

IMG 0007IMG 0011IMG 0010IMG 0001IMG 0003IMG 0002