Uroczyście zakończyliśmy kolejny rok szkolny!

DSC0098423 czerwca o godzinie 9:00 wybrzmiał ostatni dzwonek przed wakacjami....
Wszyscy uczniowie odebrali świadectwa ukończenia kolejnej klasy, a najlepsi z najlepszych świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe, dyplomy, stypendia i statuetki Januszka.
Pani Dyrektor wręczyła także podziękowania dla "Przyjaciół szkoły", min. pana Jerzego Tomczuka z Nadleśnictwa Sokołów oraz  wspierających nas w działaniach członków  szkolnej i klasowych Rad Rodziców.
Część artystyczną min: wspaniale odtańczonego Poloneza, przygotowali uczniowie klas III, pod kierunkiem pań Barbary Mlonek i Iwony Romanowskiej oraz zespół wokalno- instrumentalny, pod kierunkiem pana Zbigniewa Filiksa.
Fotogaleria z zakończenia- kliknij ten link

DSC01025DSC01059DSC01081DSC01097

DSC01117DSC00992DSC01113

Ponadto wręczono nagrody uczniom za wyniki uzyskane na różnych szczeblach- od ogólnopolskiego, poprzez wojewódzki, regionalny, powiatowy do miejskiego i szkolnego- w sporcie, konkursach przedmiotowych, Kangurze, projekcie Opowiem Ci o Wolnej Polsce, a także za udział w OPPM, pracę w teatrzykach szkolnych: Jutrzenka oraz Raz- Dwa - Trzyk oraz zespole wokalno - instrumentalnym.Doceniono także uczniów, którzy byli członkami Pocztu Sztandarowego oraz aktywnie działali w Samorządzie Uczniowskim.

A oto wyniki tegorocznej klasyfikacji:

W klasach I – III zapisanych jest 255 uczniów, wszyscy klasyfikowani. 64 uczniów oceniono jako najlepszych.

Średnia ocen klas IV – VI wynosi: 4,24.

Najwyższą średnią ocenę ma klasa VIC - 4,40, VB - 4,38, VIB - 4,38

Najwyższą średnią uzyskali uczniowie:

Karakula Liwia VIB – 5,58

Rojek Weronika VID – 5,42

Czerkas Aleksandra VIC – 5,33

Oleszczuk Gabriela VIC – 5,33

z kl. V- Jacek Cymborowski i z kl. IV- Karolina Królak i Magdalena Rogozińska.
Stypendia sportowe otrzymali: Zuzanna Floryszczyk, Weronika Kobylińska, Aleksandra Krakowska.

DSC01167DSC01176

Klasa VI c otrzymała podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego Puchar Rady Rodziców z rąk Pani Dyrektor- Zofii Steć oraz Przewodniczącego RR- Pana Tomasza Maliszewskiego.
Gratulujemy wspaniałych wyników wszystkim uczniom i ich rodzicom oraz życzymy bezpiecznych, słonecznych wakacji. Do zobaczenia 4 września!!!