Wieczór Jasia i Magosi w kl. Va,b i c

kl v12 czerwca podsumowaliśmy projekt "Domowi Detektywi- czyli Jaś i Małgosia na tropie", w którym uczestniczyliśmy przez kilka kolejnych tygodni. Odbył się tzw. Wieczór Jasia i Małgosi, podczas którego uczniowie klas V a, V b i Vc pokazali wszystkim zgromadzonym wyniki swojej pracy w projekcie. Ogladaliśmy filmy przygotowane prze uczniów klasy V c, plakaty przygotowane przez uczniów klas V a i V b, uczestniczyliśmy w grach, zabawach oraz konkursach przygotowanych przez wszystkich uczestników projektu.
Link na zdjęcia

klas5pods1

podsDSCF3433DSCF3393pods6

Na zakończenie spotkania, w którym wzięli udział również zaproszeni goście- rodzice i rodzeństwo, wychowawcy wręczyli drobne upominki wszystkim uczestnikom projektu oraz nagrody tym, którzy wywiązali się wzorowo ze wszystkich zadań i  liderom grup. Ostatnim punktem spotkania był poczęstunek przygotowany przez wychowawców i uczniów poszczególnych klas. Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie, wspaniałe przygotowanie wieczoru i bardzo miła atmosferę. Mamy nadzieję, że zdobyta w trakcie trwania projektu wiedza zaowocuje w przyszłości trafnymi i właściwymi wyborami!
Tydzień wcześniej podobne podsumowanie projektu miało miejsce w klasach IV.

kl 4