Powiatowe eliminacje XXXIV Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. Kornela Makuszyńskiego i wyróżnienie dla Mai!

1-3 MakuszyäskiPowiatowe eliminacje XXXIV Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. Kornela Makuszyńskiego odbyły się w Miejskiej Bibliotece Publicznej  dn. 29 i 31 maja. Wzięły w nich udział laureatki eliminacji miejskich : Anna Iwańska z kl. II A, Kaja Moczulska kl. III D i Maja Rejowska z kl. V C.

Ania zaprezentowała wiersz Wiery Badalskiej „Przepraszam Smoku” oraz utwór Joanny Papuzińskiej „Strwożonko”, Kaja przedstawiła „Bajkę o herbacianej wróżce” Natalii Usenko i „Syrenkę Warszawską ” Agnieszki Frączek, Maja recytowała wiersz Joanny Papuzińskiej „Historia” oraz fragment powieści „Pulpecja” Małgorzaty Musierowicz.

4-6 Makuszyäski 3

W grupie wiekowej uczniowie kl. IV- VI Maja Rejowska zdobyła wyróżnienie.

Gratulujemy! Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody książkowe i dyplomy.

1-3 Makuszyäski A1-3 Makuszyäski K4-6 Makuszyäski4-6 Makuszyäski 24-6 Makuszyäski 1