Robot- Rekord- Rycerz, czyli wspaniały pomysł na spędzenie Dnia Dziecka w szkole

DSCF3389Dni 31 maja, 1 czerwca oraz 2 czerwca obfitowały w wiele atrakcji dla uczniów. Z okazji Dnia Dziecka Dyrekcja, Rada Rodziców Szkolna i Klasowe, panie Lidia i Katarzyna z biblioteki szkolnej oraz Samorząd Uczniowski przygotowali wiele propozycji oraz niepodzianek dla naszych uczniów.
FotogaleriaI


Fotogaleria II
Jedna z klas - VI d pod opieką pań: Marzeny Flazińskiej i wychowawczyni Anny Nowotniak, udała się 1 czerwca do PSP nr 2, w odpowiedzi na zaproszenie  przez dyrekcję i nauczycieli uczących w tej szkole.
Wizyta naszych uczniów z VI d w SP 2


Odbyły sie min. warsztaty z kolckami Lego, bicie rekordu w jednoczesnym czytaniu, pokaz historyczny- o starożytnej Grecji i jej walecznych mieszkańcach, wycieczki, lody, a także gry i zabawy w kąciku gier, na boisku szkolnym czy sali zabaw.

100 9319

DSCF3369

Samorząd Uczniowski po raz kolejny zaproponował, ostatni już w tym roku szkolnym- Kolorowy Dzień - tym razem w kolorze soczystej pomarańczy. Piątek był dla naszych uczniów kolejnym Dniem z telefonem- w klasach IV- VI lub zabawką w klasach 0- III.
Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę, a dyrekcji i Radzie Rodziców za wspaniałe atrakcje!

DSCF3336