Wyniki etapu szkolnego XIII edycji konkursu o tematyce ekologicznej pn. „Świadoma energia – oszczędzamy i zmieniamy źródła”

9 października obradowało szkolne jury konkursu o tematyce ekologicznej pn. „Świadoma energia – oszczędzamy i zmieniamy źródła”. Komisja w składzie Anetta Kiryluk, Joanna Hawryluk oraz Sławomir Wróblewski wybrała pracę, która bedzie reprezentował naszą szkołę w kolejnym etapie konkursu, który odbędzie się w Delegaturze Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Siedlcach.

kon100 3976

kon100 3975


Tegoroczna tematyka konkursu okazała się być dość trudną dla naszych uczniów, gdyż wpłynęły tylko dwie prace wykonane przez Karoliną Bogucką oraz Michała Pieniaka. Oboje wykonali pracę dla 
II grupa wiekowej – komiks - wymyślony samodzielnie, wykonany dowolną techniką na jednej stronie papieru formatu A2. Obie prace w ciekawy sposób prezentowały treści związane z wykorzystaniem alternatywnych źródeł energii. Po ocenie walorów estetycznych i dokładności wykonania pracy jury zadecydowało, iż naszą szkołę będzie w kolejnym etapie reprezentowała  praca Michała.

Zwycięzcy gratulujemy i trzymamy kciuki za sukcesy w kolejnych etapach konkursu.