Sukcesy uczniów w konkursach i projektach o tematyce przyrodniczej od roku 2003 do 2014/15

2003/2004

DARY ZIEMI – PROJEKT ZNACZKA POCZTOWEGO”.

W kategorii klas I :

  1. 1.Karolina Czapska kl. I b, Jakub Sobieski kl. I e;
  2. 2.Agata Kamińska kl. I d, Dominika Flisiuk kl. I b,

Katarzyna Kalicka kl. I a;

  1. 3.Aleksandra Rozbicka kl. I b, Magda Chrzanowska kl. I c;

Wyróżnienia: Sylwia Majewska kl. I a, Oliwia Grenda kl. I d, Karol Jurczak kl. I a, Andżelika Siemikowska kl. I a, Paweł Wyszomierski kl. I c, Dominika Zawadzka kl. I e, Maciej Oleszczuk kl. I e.

W kategorii klas II :

  1. 1.Karolina Bochra kl. II d, Ola Dębska kl. II d;
  2. 2.Dominika Nowotniak kl. II f, Patryk Drzewiński kl. II e;
  3. 3.Mateusz Bujalski kl. II f, Małgorzata Błońska kl. II f;

Wyróżnienia: Magda Remiszewska kl. II c, Katarzyna Szczekutek kl. II f, Olga Wielewicka kl. II e.

W kategorii klas III :

  1. 1.Karolina Nasiłowska kl. III c, Jakub Ambroziak kl. III c;
  2. 2.Ewelina Flisiuk kl. III b, Ania Szupinuk kl. III d;
  3. 3.Gabrysia Nasiłowska III b;

Wyróżnienia: Karolina Zielińska kl. III c, Przemaek Trochimiuk kl. III c, Ewa Witkowska kl. III c, Patrycja Patejko kl. III b.

W kategorii klas IV :

  1. 1.Magdalena Kowalska kl. IV a;

W kategorii klas V :

1. Ola Szczekutek kl. V d;

  1. 2.Karol Klimczuk kl. V d;
  2. 3.Jonnna Bednarczyk, Patrycja Jagiełło – Przewożnik kl. V e;

Wyróżnienia: Katarzyna Przewożnik kl. V e.

W kategorii klas VI :

  1. 1.Magdalena Bieniak kl. VI c;
  2. 2.Dominika Choruta kl. VI a;
  3. 3.Joanna Bogaj kl. VI a;

Wyróżnienia: Magdalena Wrzosek kl. VI d.

 

Wyróżnienie w Konkursie „Dla Ziemi, dla Siebie - Zostań Przyjacielem Ziemi” - „Pamiętnik Starego Drzewa”

Emilia Pietrzykowska, Olga Omelanczuk, Paula Witkowska, Urszula Remiszewska

 

"Zostań Przyjacielem Ptaków"- nagrody książkowe za udział,
 
 
2004/2005
 
Wojewódzki etap Konkursu Przyrodniczego „Mój Las- znane mi zwierzęta żyjące w naszych lasach” Klaudia Rydzewska kl. VI B, 3 miejsce.
 
Konkurs przyrodniczy „Przyroda wokół nas”- Marta Puścion , V miejsce w etapie rejonowym, III miejsce w powiecie sokołowskim;
 
"Zostań Przyjacielem Ptaków"- nagrody książkowe za udział,
 
2005/2006
 
Konkurs zadaniowy okazji obchodów Dnia Ziemi:
Folder „Sokołów Podlaski jako atrakcja turystyczna”: Aleksandra Kwiek klasa VI f – 1 miejsce, Aleksandra Łada klasa VI b, Karolina Miszczuk i Klaudia Rydzewska klasa IV c - 2 miejsce, Aleksandra Dębska klasa IV d, Emilia Woźniak klasa V c-3 miejsce
Foto-album „Sokołów Podlaski w obiektywie” – 1 miejsce dla Koła fotograficznego
Praca plastyczna „Sokołów widziany oczami dziecka”- przyznano 18 nagród dla uczniów klas I-III
 
Konkurs przyrodniczy „Przyroda wokół nas”- etap rejonowy, Katarzyna Parzonko- 4 miejsce 
 
"Zostań Przyjacielem Ptaków"- nagrody książkowe za udział,
 
2006/2007
 

Konkursy zadaniowe z okazji obchodów Światowego Dnia Ochrony Środowiska.

Konkurs „Mieszkańcy lasów, parków i łąk”

Klasy I:

Miejsce I: Urszula Częścik; Anita Andrzejczuk z kl. I c;

Miejsce II: Kasia Kołos kl. Id; Mikołaj Teluk kl. I e;

Miejsce III: Kamila Jurczak ; Eliza Księżopolska z kl. I d;

Wyróżnienie: Ola Wojewódzka z kl. I d;

Klasy II:

Miejsce I: Klaudia Kuryłek kl. II c; Marta Chmielewska kl. II b;

Miejsce II: Basia Skibniewska kl. II f; Patrycja Grabska kl. II c;

Miejsce III: Anna Karczmarczyk kl. II e; Aleksandra Sobieska kl. II c;

Wyróżnienie: Adam Karakula, Piotr Żurawski,

Sylwia Gołębiewska z kl. II e;

Konkurs „Przyroda moich dziadków”

Miejsce I: Magdalena Chrzanowska, Łukasz Grochowski z kl. IV c;

Miejsce II: Michał Cichowski, Klaudia Barbachowska, Patrycja Goworek, Marcin Żyluk z kl. IV c;

Miejsce III: Magdalena Niemirka, Martyna Malon z kl. IV c;

Wyróżnienie: Michał Pasek, Maciej Gawroński, Izabela Trochimiuk, Wioletta Dolińska z kl III d;

Konkurs „Przyrodnicza mapa skarbów”

Miejsce I: Katarzyna Szczekutek, Małgorzata Błońska z kl. V f (praca wyróżniona w konkursie o tym samym tytule w NPK)

Miejsce II: Mateusz Bujalski z kl. V f;

Miejsce III: Dominika Nowotniak z kl. V F;

Wyróżnienie: Kamil Godlewski kl. V d, Przemysław Trochimiuk,

Maciej Klimczuk z kl. VI c;
 

Miejski konkurs Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej

w Sokołowie Podlaskim„Wygrywa ten , kto rzuci palenie”

Przemysław Trochimiuk kl. VI C- 1 miejsce;

Adam Tokarski kl. VI C- 2 miejsce;

Karolina Zielińska kl. VI C- wyróżnienie;

 
"Zostań Przyjacielem Ptaków"- nagrody książkowe za udział,
 
2007/2008
 

Rejonowy etap konkursu przyrodniczego „Przyroda wokół nas”; Weronika Balcerzak kl. VI D- 2 miejsce, Łukasz Łokieć kl. VI C -3 miejsce, Natalia Rudasz kl. VI B- 4 miejsce

 

Powiatowy Konkurs „Cetynia rzeka nieznana” konkurs przyrodniczo-plastyczny :

Magdalena Chrzanowska kl. V C-1 miejsce;

Marcin Żyluk i Michał Cichowski z kl. VC 2 miejsce;

Kamil Kozioł kl. IV B, 3 miejsce;

Agata Kamińska kl. VI A, 1 miejsce (fotografia);

Joanna Kwiek kl. V D, 2 miejsce (fotografia);

Mikołaj Teluk kl. II E, 1 miejsce;

Emilia Lisiecka kl. I B, 2 miejsce;

Paweł Błoński kl. I E, 3 miejsce;

 

"Porządkujemy i odnawiamy las" I miejsce za sadzenie, II miejsce w kategorii pielęgnacja (2000 zł)

 

"Zostań Przyjacielem Ptaków"- nagrody książkowe za udział,
 
 
2008/2009
 
Konkurs przedmiotowy z przyrody-  do 2 etapu zakwalifikowali się: Joanna Kwiek kl. VI d, Katarzyna Wasilczuk kl. V e, Jakub Sobieski kl. VI e
 
Konkurs Plastyczno- Ekologiczny „Eko- Satyra, Eko Konstrukcje”

Julia Kosieradzka kl. II C, 2 miejsce

Magdalena Chrzanowska kl. VI C, wyróżnienie,
 
"Porządkujemy i odnawiamy las" I miejsce za sadzenie i II za pielęgnację
(w sumie 2300 zł), 
 
Konkurs ekologiczny "Chronię środowisko- segreguję odpady"- III miejsce (aparat fotograficzny i pojemniki do segregowania odpadów),
 
"Zostań Przyjacielem Ptaków"- nagrody książkowe za udział,
 
Konkurs Powiatowy "Pejzaż z drzewem w tle"- 

Katarzyna Miller kl. III C- 1 miejsce;

Martyna Teluk kl. II C- 2 miejsce;

Klaudia Karwowska kl. II C- 3 miejsce;

Magdalena Chrzanowska kl. VI C – 2 miejsce (folder);

Paulina Woźniak kl. VI A- 1 miejsce (opowiadanie);

Jakub Popowski i Dominka Truszkowska kl. VI C- 2 miejsce(opowiadanie);

Katarzyna Wasilczuk kl. V E- 3 miejsce(opowiadanie);

 

2009/2010

Konkurs przedmiotowy z przyrody- do 2 etapu zakwalifikowała się: Katarzyna Wasilczuk z klasy VI e

"Porządkujemy i odnawiamy las" : pielęgnacja II miejsce i sadzenie lasu – wyróżnienie(ok. 1300 zł).

 

VII Edycja Konkursu Ekologicznego dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów:

Jan Abramczuk kl. III : etap powiatowy- 1 miejsce, etap wojewódzki – wyróżnienie

 

„Tajemnice podlaskiej przyrody” 22 czerwca 2010 roku:

W kategorii praca plastyczna:

Jan Abramczuk  PSP 1 w Sokołowie Podlaskim, I miejsce

Amelia Gołębiowska PSP 1 w Sokołowie Podlaskim, I miejsce

Monika Duch         PSP 1 w Sokołowie Podlaskim, I miejsce

Olga Rucińska       PSP 1 w Sokołowie Podlaskim, I miejsce

Ola Czapska          PSP 1 w Sokołowie Podlaskim, II miejsce

Jakub Wierzbicki  PSP 1 w Sokołowie Podlaskim, III miejsce

Julia Ładziak         PSP 1 w Sokołowie Podlaskim, III miejsce

Anna Gawrońska  PSP 1 w Sokołowie Podlaskim ,III miejsce

Aleksandra Krejckant PSP 1 w Sokołowie Podlaskim, wyróżnienie

Maja Mazur          PSP 1 w Sokołowie Podlaskim, wyróżnienie

Julia Waszczak     PSP 1 w Sokołowie Podlaskim, wyróżnienie

Wiktoria Kur         PSP 1 w Sokołowie Podlaskim, wyróżnienie

Michał Stolarczuk PSP 1 w Sokołowie Podlaskim, wyróżnienie

Julia Wierzbicka   PSP 1 w Sokołowie Podlaskim, wyróżnienie

Paulina Flazińska  PSP 1 w Sokołowie Podlaskim, wyróżnienie

Dominika Woźniak PSP 1 w Sokołowie Podlaskim, wyróżnienie

W kategorii album fotograficzny

Zuzanna Marcinkowska, PSP 1 w Sokołowie Podlaskim, III miejsce

Kamil Kozioł, Sebastian Kozieradzki, PSP 1 w Sokołowie Podlaskim,III miejsce

Olga Zalewska, Maja Mirkiewicz, PSP 1 w Sokołowie Podlaskim, wyróżnienie

Kinga Przyborowska, PSP 1 w Sokołowie Podlaskim, wyróżnienie

W kategorii wiersz – kl. IV-VI szkoły podstawowe:

Katarzyna Wasilczuk- PSP 1 w Sokołowie Podlaskim, III miejsce

Krzysztof Zawadzki - PSP 1 w Sokołowie Podlaskim, wyróżnienie

Barbara Skibniewska- PSP 1 w Sokołowie Podlaskim, wyróżnienie

 

„Sowi Las”- Koło Przyrodnicze

2010/2011

„Porządkujemy i odnawiamy las”

Wystawa poplenerowa „Bug w oczach dziecka”-Kinga Zakrzewska i Aleksandra Osial z klasy VI b oraz Aleksandra Gawrońska  i Sylwia Gołębiewska  z klasy VI e- 18 listopada 2010

Konkurs „W obronie sokołowskich lasów” w kategorii praca plastyczna

 

Maciej Suchożebrski

PSP 1 w Sokołowie Podlaskim

Id

Anetta Karpińska

wyróżnienie

 

Marta Murawska

PSP 1 w Sokołowie Podlaskim

IIb

Anetta Karpińska

I miejsce

 

Patrycja Jenerałek

PSP 1 w Sokołowie Podlaskim

IIc

Anetta Karpińska

wyróżnienie

 

Maja Mazur

PSP 1 w Sokołowie Podlaskim

III d

Teresa Piwko

II miejsce

 

Aleksandra Krejckant

PSP 1 w Sokołowie Podlaskim

Kl IIc

Teresa Piwko

III miejsce

 

Paulina Flazińska

PSP 1 w Sokołowie Podlaskim

IIIb

Anetta Karpińska

III miejsce

 

Gabriela Tyborowicz

PSP 1 w Sokołowie Podlaskim

Id

Anetta Karpińska

wyróżnienie

Uczestnicy konkursu „W obronie życia sokołowskich lasów”

w kategorii model przestrzenny leśnego zwierzęcia

kl. IV-VI szkoły podstawowe

 
             

 

 

 

Lp.

 

 

Imię i nazwisko

 

Szkoła Podstawowa

 

Klasa

 

Opiekun

 

Miejsce

1)

Klaudia Ambroziak

Julia Kosieradzka

Klaudia Karwowska

PSP 1 w Sokołowie Podlaskim

IVc

Sławomir Wróblewski

wyróżnienie

5)

Natalia Pietrzak

PSP 1 w Sokołowie Podlaskim

IV d

Katarzyna Pietrzak

I miejsce

7)

Sylwia Gołębiewska

Anna Karczmarczyk

PSP 1 w Sokołowie Podlaskim

VI e

Zofia Steć

wyróżnienie

11)

Zofia Marciniak

Katarzyna Kołos

PSP 1 w Sokołowie Podlaskim

V c

V d

Joanna Hawryluk

III miejsce

12)

Magdalena Maksymiak

PSP 1 w Sokołowie Podlaskim

V b

Katarzyna Pietrzak

wyróżnienie

Uczestnicy konkursu „W obronie życia sokołowskich lasów”

w kategorii opowiadanie fantastyczno – ekologiczne

kl. IV-VI szkoły podstawowe

 

 

 

Marcin Cichowski

PSP 1 w Sokołowie Podlaskim

IVb

Agnieszka Rejowska

II miejsce

 

Alicja Nowotniak

PSP 1 w Sokołowie Podlaskim

Vc

Agnieszka Rejowska

 

wyróżnienie

 

 

Anita Andrzejczuk

PSP 1 w Sokołowie Podlaskim

Vc

Agnieszka Rejowska

wyróżnienie

 

Emilia Bolesta

PSP 1 w Sokołowie Podlaskim

Vc

Agnieszka Rejowska

wyróżnienie

 

Dawid Ruciński

PSP 1 w Sokołowie Podlaskim

IVa

Agnieszka Rejowska

wyróżnienie

 

Sebastian Świderski

PSP 1 w Sokołowie Podlaskim

Ivb

Agnieszka Rejowska

II miejsce

 
                     

 

2011/2012

¨     „Porządkujemy i odnawiamy las”

w kategoriach: sadzenie- I miejsce oraz edukacja- III miejsce.

¨     Podsumowanie konkursów: „Las wokół mnie” listopad 2011

I miejsce zdobyły uczennice naszej szkoły: Anita Andrzejczuk i Urszula Częścik- z klasy VI c. Prace konkursowe przygotowali także: Natalka Gęsina z kl. V d; Emilka Bolesta z kl. VI c; Kamila Jurczak z kl. VI d; Łukasz Iwański z kl. VI e; Kacper Brocławik, Mikołaj Teluk i Jan Popowski z kl. VI e

III miejsce za najlepsze hasło zajęła Ola Czapska, a wyróżnienie członkowie Koła Przyrodniczego. Ponadto hasła przygotowali uczniowie klasy III b , a także: Radosław Piwko z klasy VIc, Gabriela Michaluk z kl. VI a, Katarzyna Gorczyca z kl. V d, Natalia Mosiej z kl. VI e oraz Julia Hawryluk z kl. III c

¨     „Przewodnik subiektywny po mojej okolicy" -III miejsce zajęła uczennica klasy VI c - Zofia Marciniak.

Ponadto nasi uczniowie aktywnie biorą udział w projektach proekologicznych tj. Akcja „Sprzątanie Świata- Polska” (od 16 lat), „Święto Drzewa”, a także w „Ekozespoły”, „Kioto w domu”, „Czysty las” oraz „Ptaki- przyroda wokół nas”.

 

2012/13

Dawid Ruciński VI b –laureat konkursu przyrodniczego (szkolny/rejonowy/ wojewódzki)

Wyniki konkursu "Kolorowy świat motyli"

Nasi uczniowie bardzo chętnie uczestniczą w różnego rodzaju konkursach. Jedną z okazji do zaprezentowania swojego talentu plastycznego oraz znajomości fauny Polski, był konkurs powiatowy "Kolorowy świat motyli". Pomysłodawcą oraz organizatorem konkursu byli nauczyciele z PSP nr 4 w Sokołowie Podlaskim. Wielu uczniów naszej szkoły przygotowało przepiękne, barwne i oryginalne prace plastyczne oraz modele przestrzenne, które w ostatnim tygodniu oceniało jury konkursu .
W kategorii dla uczniów klas I- III: I miejsce zajęła praca Natalki Malinowskiej z klasy III b,  a wyróżnienie otrzymała praca wykonana przez Marcina Pietrzaka z klasy I b.
W kategorii dla uczniów klas  IV- VI: II miejsce przyznano Natalii Pietrzak z klasy VI d, a wyróżniono pracę Zosi Rosińskiej z klasy V d.

 

W konkursie wiedzy „Lasy i lesistość w powiecie sokołowskim” :
I miejsce zajął Dawid Ruciński z kl. VI a
III miejsce zajęła Emilia Lisiecka z kl. VI b
Wyróżnienia:
 Zofia Rosińska z kl. V d
• Maja Mazur z kl. V d
W konkursie plastycznym „Moje spojrzenie na lasu istnienie”:
I miejsce zajęła Patrycja Sałata z kl. V c
Wyróżnienia:
• Michał Turos z kl. VI c
• Maja Mazur z kl. Vd

 

Rok 2013/14

Konkurs przyrodniczy- na 9 osób

Zofia Rosińska z kl. VI d i Michał Stolarczuk z kl. VI b- przeszli do etapu rejonowego

"Odpadowe Sokoły"

Kurcz Klaudia - III Nagroda (Koło Plastyczne prowadzone przez panią T. Piwko)

Wyróżnienie:

 

Łukasz Borychowski kl. Vb; Kewin Kiełczykowski; Olga Zawistowska; Dominika Bazylczuk kl.1c; Barbara Przybyszewska kl.5a

Magdalena Rogozińska kl.1b; Małgorzata Prokopczuk kl.6d; Karolina Królak kl.1c; Izabela Brzozowska kl.5b; Patrycja Jenerałek kl.5c

 

Konkurs powiatowy przyrodniczy- organizowany przez  PG nr 1:

Zofia Rosińska kl. VI d- finalista, ponadto szkołę reprezentowali : Patrycja Turos- kl. VI d, Michał Stolarczuk kl. VI b.

Konkurs PSP nr 4
"Anioł Stróż obrońca przyrody"- prace konkursowe przygotowało  9 uczniów: Julia Pieniak z kl. VI c, Patrycja Sałata z kl. VI c, Daria Siwiak z kl. IV c, Jakub Osipiak z kl. IV c, Julia Malinowska z kl. IV d, Karolina  Lipka, Dominika Bazylczuk, Urszula Bołbotowska, Karolina Karolak z klasy I c.

 

Spośród 116 prac komisja konkursowa  przyznała nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach wiekowych.Wśród nagrodzonych i wyróżnionych uczniów znalazły się:
Kategoria kl. I-III Szkoła Podstawowa:

wyróżnienie:
Bołbotowska Urszula kl. I c

Kategoria kl. IV-VI Szkoła Podstawowa:
I miejsce Patrycja Sałata kl. VI c
III miejsce Julia Malinowska  kl. IV d

Rok szkolny 2014/2015


Miejski Konkurs Plastyczno-Ekologiczny "Mój ogródek"

• W kategorii wiekowej 7-9 lat:

III NAGRODA - Antoni Marciniak - Z KLASY II C,
OPIEKUN PANI MAŁGORZATA MALINOWSKA
WYRÓŻNIENIE OTRZYMAŁY:

 

1.Angelika Laskowska –  Z KLASY III B, OPIEKUN PANI KATARZYNA KSIONEK

 

2.Anna Skorupka – Z KLASY I A, OPIEKUN PANI EWA WOJSŁAW

 

 • W kategorii wiekowej 10-12 lat:

 

 

WYRÓŻNIENIE OTRZYMAŁA:

 

1.Gabriela Złotkowska – Z KLASY V C, OPIEKUN PANI JOANNA HAWRYLUK
 
konk0


XII edycja
konkursu o tematyce ekologicznej pn.
„Żyję ekologicznie na co dzień”

Z  prac, które przygotowali uczniowie, jury wybrało po 1 w każdej kategorii. Prace, które wygrały w etapie szkolnym konkursu wykonali uczniowie:  Ola Czapska z klasy VI b i Marcin Pietrzak z klasy III b.
 

WYNIKI I PODSUMOWANIE MIEJSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO Z OKAZJI 590-LECIA SOKOŁOWA PODLASKIEGO „MOJE MIASTO – SOKOŁÓW PODLASKI’’

 

Nagrody i wyróżnienia:

KATEGORIA 7 – 9 lat:

I miejsce - Kinga Łukasiewicz l.8,

II miejsce - Paweł Błoński l.7,

Wyróżnienia:

Urszula Bołbotowska l.8,

Natalia Kiryluk l.7,

Karolina Królak l.7,

Magdalena Rogozińska l.7

        Amelka Małkus l.8

KATEGORIA 10 – 12 lat

I miejsce - Ola Krejckant l.11,

Wyróżnienie:

Barbara Przybyszewska l.11

KATEGORIA 13 – 15 lat

Wyróżnienie

Patrycja Sałata - obecnie absolwentka naszej szkoły.


sp209

 Konkurs powiatowy Publicznego Gimnazjum nr 1 przyrodniczym:  Bolesta Maja, Brzozowska Izabela i Magdalena Moczulska- finalista.

 

DSC 0017

Protokół z posiedzenia jury w sprawie kwalifikacji do dalszego etapu    

POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNO – EKOLOGICZNEGO

„Modnie, kolorowo, z pomysłem – Eko ubranie”

            W powiatowym konkursie plastyczno - ekologicznym „Modnie, kolorowo, z pomysłem – Eko ubranie” ogłoszonym przez Dyrekcję Szkoły Podstawowej nr 4 w Sokołowie Podlaskim wzięło udział 55 uczniów naszej szkoły. Na konkurs napłynęło 17 prac.

Jury w składzie: Joanna Hawryluk, Anetta Kiryluk do dalszego etapu wytypowało 8 prac w dwóch kategoriach wiekowych:

- w kategorii klas I –III:

1) Antoni Marciniak kl. IIc

Kacper Litewnicki kl. IIc

Amelia Borkowska kl. IIc

2) Marta Domańska kl. IIa

     Kinga Hardej kl. IIa

    Maja Hardej kl. IIa

3) Oliwia Bujalska kl. IIc

Karolina Królak kl. IIc

- w kategorii klas IV –VI:

1) Karolina Solczak kl. VIc

2) Aleksandra Czapska kl. VIb

     Dominika Wojewódzka kl. VIb

     Gabrysia Ścibor kl. Va

3) Bartek Serewiś kl. IVd

Weronika Rojek kl. IVd
4) Emilia Mikołajczuk kl. Vb
5) Patryk Laskowski kl. VIc
    Kamil Laskowski kl. VIc


an0150623 21133423 czerwca w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 odbyło się podsumowanie powiatowego konkursu plastyczno-ekologicznego „Modnie, kolorowo, z pomysłem – Eko ubranie”.


Jury konkursu wyróżniło 3 z prac, które reprezentowały naszą szkołę:
I miejsce w kategorii klas I-III zajęła praca wykonana przez Antoniego Marciniaka, Kacpra Litewnickiego, Amelię Borkowską z kl. IIc- opiekun pani Małgorzata Malinowska

an20150623 211408
Wyróżnieniem nagrodzono prace: Karoliny Solczak z kl. VIc oraz
Bartka Serewisia i
Weroniki Rojek z kl. IVd- opiekunowie: panie Marzena Flazińska i Anetta Kiryluk.

kar0150623 211349
Podczas uroczystości  nagrodzeni uczniowie otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy.
Gratulujemy Wam i Waszym opiekunom sukcesu i życzymy kolejnych!!!