Konkurs Urzędu Miasta w Sokołowie Podlaskim "Odpadowe Sokoły"

Urząd Miasta w Sokołowie Podlaskim pragnie serdecznie zaprosić do udziału w Miejskim Konkursu ekologiczno-plastycznym "Odpadowe Sokoły".

Celem konkursu jest uświadamianie dzieciom i młodzieży zagrożeń środowiska naturalnego płynących z niewłaściwego gospodarowania odpadami, promowanie recyklingu jako przykładu ekologicznej postawy i dbałości o środowisko, a jednocześnie aktywizacja i rozwijanie talentów plastycznych.

 

Pragniemy uświadomić młodzieży jak dalekosiężne skutki przynoszą nasze działania. Odpowiedzialne korzystanie z dóbr przyrody, to wypracowanie nawyku dbania o środowisko w swoim najbliższym otoczeniu tj. niezaśmiecania, właściwego segregowania odpadów. Dzięki temu mamy wpływ na poprawę stanu czystości środowiska już dziś, a zarazem troszczymy się o warunki życia przyszłych pokoleń. 

Czekamy na Wasze prace do 20 listopada  2013r. 


Prace należy składać do dnia 19 listopada do nauczycieli przyrody i plastyki w naszej szkole.

Mamy nadzieję, że letnie wakacyjne miesiące i podróże zainspirują Was do pracy.
Informacje zaczerpnięte ze stony http://www.sokolowpodl.pl/index.php?module=News&type=user&func=display&sid=996

Regulamin konkursu na stronie: http://www.sokolowpodl.pl/pub/osokoly_regulamin.pdf