Smak ekologicznej żywności-etap wojewódzki.

62214865 1110048532539656 4867927370784309248 o

Uczniowie naszej szkoły kolejny raz przystąpili do konkursu Smak ekologicznej żywności, którego organizatorem jest Urząd Marszałkowski Wojewodztwa Mazowieckiego w Warszawie.


W dniu 5 czerwca w zmaganiach konkursowych w stolicy wzięli udział uczniowie, którzy okazali się najlepsi podczas etapu szkolnego czyli : Liwia Karakula VIII a ( przyp. Liwia w ubiegłym roku zajęła I miejsce w tym konkursie), Weronika Rojek VIII c, Julia Stańczuk V a, Kacper Jurczak V e. Gala konkursu jest tak opracowana, iż oprócz pisania testów, młodzież wraz z przewodnikami odbyła prawie 3 godzinną wycieczkę po zakątkach Warszawy. W tym roku tematem przewodnim było Stare Miasto. Nasi uczniowie za udział w etapie wojewódzkim otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe . Zmęczeni, ale pełni wrażeń wróciliśmy do Sokołowa Podlaskiego.

Zachęcam zainteresowanych uczniów do udziału w tym konkursie za rok .

Koordynator szkolny konkursu Marzena Flazińska