Kolejny sukces Liwii !

IMG 20180620 162421
W dniu 20 czerwca w Urzędzie Marszałkowskim w Warszawie odbył się drugi etap konkursu wojewódzkiego "Smak ekologicznej żywności". Naszą szkołę reprezentowały uczennice klas 7: Liwia Karakula i Weronika Rojek. Uczennice te uzyskały najlepsze wyniki tego konkursu na etapie szkolnym.
Podczas etapu finałowego na terenie urzędu odbył się test wiedzy. Następnie uczniowie wraz z opiekunami udali się na zwiedzanie Warszawy, które poprowadzili przewodnicy. Najwięcej czasu spędziliśmy na oglądaniu PGE Stadionu Narodowego. Po powrocie na teren urzędu odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu. Liwia Karakula pokonała około 50 innych uczestników i zajęła 1 miejsce w kategorii szkoła podstawowa! Fotorelacja

Do konkursu uczennice przygotowywały: p. Joanna Hawryluk i p. Marzena Flazińska.

 

Gratulujemy !